10 סימנים בשפת הגוף שלו שיעזרו לזהות האם את מוצאת חן בעיניו

האם את באמת מוצאת חן בעיניו?

בטוח יצא לכן להיתקל בבחור הזה ,שאם בפגישה ראשונה או במפגש חברתי כזה או אחר , נותן לכן את ההרגשה שאתן מוצאות חן בעיניו, אז ההרגשה קיימת אבל אתן לא ממש בטוחות שזה נכון, אז הנה 10 סימנים בשפת הגוף וסימנים לא מילוליים שיאשרו זאת:

1. מחייך הרבה בקרבתך- לעיתים אפילו נראה שהוא אפילו צוחק לעצמו לבד! מאוד קשה להסתיר הרגשה של עונג ושמחה. הוא יביע זאת בצורה הכנה ביותר,יחייך חיוך אמיתי וגדול אלייך.

2. את תיהי כל הזמן תחת ה"רדאר" שלו - במפגש חברתי,אפילו שאת לא תיהי זו שהוא מדבר איתה,הוא ישמור על קשר העין עם האזור שאת כן נמצאת בו,הוא יסתובב גם באותו אזור לעיתים תכופות,כמי שמנסה להכניס אותך לטריטוריה שלו.

3. מגלה סבלנות וריכוז מיוחדים בדברים שאת אומרת- כולנו יודעים שלגברים יש בעיה לתת יחס ,סבלנות,וריכוז עבור דברים שלא מעניינים אותם,והם קצת מוגבלים בעניין אלא אם כן את מדברת על משהו שממש מעניין אותם. אז אם את מדברת על קומדיה רומנטית שראית והוא מגלה בסרט הזה הרבה מאוד עניין. זה סימן טוב!

4. מנסה להראות גבוה יותר,מבליט את החזה,לוקח את הכתפיים אחורה- זו מחווה לא רצונית ולא מודעת בשפת הגוף של הגברים,וכדאי מאוד לשים לב אליה, היא הגיע בירושה מהתקופות בהן הזכר היה צייד וקשורה לנושא של להיות "זכר דומיננטי-אלפא" בשבט שלו. ומי שנראה יותר גבוה,חזק וזקוף נחשב לשולט.

5.מחוות ג'נטלמניות ,מנומסות ואביריות – אז אם הוא פותח בעבורך דלתות,יודע להזיז את הדברים בדיוק שהם מציקים לך ברגל, מנקה לך ליכלוך מהחולצה ושוב מביע עניין בקומדיה הרומנטית מסעיף מס. 2, אז בהחלט זה סימן משמעותי.

6. מוצא תירוצים להיות בקירבתך לעיתים תכופות – משום מה הוא תמיד נמצא בקרבת מקום ומוכן ומצטרף לכל פעילות איתך בשמחה.

7. יהיה לו קשה לתקשר מילולית – זה ידוע שלגברים אין את היכולת והעדפה לתקשורת מילולית כמו שלנשים יש,ועוד במיוחד כשזה מגיע לשלב של לדבר על רגשות. אז יכול להיות שבהתחלה הוא קצת יסתיר את הפה עם הידיים ויוריד את טון הדיבור.

8. ידיים על המותניים – זה סוג של עמידת "סופרמן" כדי להראות כוח אך גם בעזרת הידיים על המותניים הוא מרחיק "טורפים" (גברים) אחרים אם ירצו להתקרב למרחב שלך.

9. עיניים נוצצות- כאשר יש מישהו שמוצא חן בעינינו,העיניים שלנו הופכות להיות לחות יותר ואז הן נוצצות,זוהי פעולה שאין אנו יכולים לשלוט עליה כשהיא קורת.

10. מסתכל לך על השפתיים – זה אחד הסימנים החזקים יותר בשביל לדעת אם את מוצאת חן בעיניו, אם המבט שלו יורד מהעיניים שלך אל השפתיים שלך (ולא משנה אם את מדברת או לא) זה סימן חזק למשיכה.

קיימים עוד הרבה סימנים אבל לא כתבנו את כולם......

קורס בקריאת שפת גוף ותווי פנים

כל הזכויות שמורות למרז סמלים

#פלרטוט #שפתגוף #שפתגוףאישה #שפתהגוף #תקשורתבינאישית #קשרעין #זיהוירגשות #שפתגוףאהבה

פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקוב אחרינו:
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

הירשם לעדכונים

 דף נחיתה זה נבנה ע"י גז דיגיטל