5 דרכים לדעת האם הבן זוג שלך משקר לך

כולנו הרי תמיד רוצים לדעת אם בן הזוג שלנו אומר לנו את האמת,ולפעמים מה שנשאר לנו זה מה שנאמר. אך כידוע האמת נמצאת במעשים ולא בדיבורים.

לכן קיבצנו לכן ולכם 5 דרכים פשוטות כדי לזהות שקר או במילים יותר יפות עבור הזוגיות - "אמת שמתחבאת" , כמובן שהפוסט הזה אומנם פונה בלשון נקבה אך הוא מכוון גם לגברים באותה מידה אל מול בת הזוג, אז הנה 5 הדרכים לפניכם:

1. הגוף שלו לא מכוון אלייך או אל כיוון השיחה - ניתן לדעת אם אדם רוצה להיות בשיחה לפי כיוון הגוף שלו.

אם למשל הוא התחיל את השיחה כשפניו,מרכז הבטן שלו וכפות הרגליים פונות אלייך ותוך כדי השיחה אפשר לשים לב שהפופיק שלו וכפות הרגליים מתחילים לפנות לכיוון אחר זה סימן שהוא לא רוצה להיות בשיחה הזו.

2. שינוי בקצב הדיבור – כשאדם משקר הוא נוטה להגביר את קצב הדיבור הרגיל שלו לאחר המשפט הראשון כדי "לירוק" כמה שיותר מהר את השקר החוצה. או שהוא יתחיל לדבר לאט (בזמן שהוא מעבד את השקר בראשו) ואז יגביר את קצב הדיבור.

3. יוצא לו קול גבוה – מחקרים הראו כי טון הדיבור עולה בכ- 95% בעת אי אמירת אמת. כך שאם הקול הנמוך של בן הזוג שלך פתאום נשמע מעט צפצפני,כדאי מאוד לבדוק את הנאמר.

4. תנועות גוף לא מודעות – כשאדם נתקל בשאלות שהוא לא רוצה לענות עליהן ,הגוף שלו באופן בלתי מודע יעשה תנועות המעידות על לחץ והסתרה כמו למשל: הסתרת העיניים עם כפות הידיים,הסתרת הפה או את כל הפנים עם הידיים,גירוד ושפשוף של העיניים ואפילו הופעה של מיצמוץ מהיר של העפעפיים. אך חשוב מאוד לזכור לא כל גירוד או או מגע בפנים הוא סימן להסתרה או שקר.

לעיתים גירוד הוא רק גירוד!

5. מראה חוסר כבוד זלזול במיקרו תנועות בפנים – כידוע תנועות ומיקרו תנועות בפנים הינן דבר משותף לכל האנשים ולא משנה צבע,גזע ,מין או תרבות. כולנו מביעים רגשות דרכן באותה צורה. על המיקרו תנועה בפנים כמעט ולא ניתן לשלוט אך גם קשה לזהות אותה בגלל מהירות הופעתה. זלזול יופיע בצורת "חצי חיוך" חיוך מהיר או איטי עם חצי פה- הוא יופיע כאשר אדם ירגיש בתוכו שהוא שיקר ולא עלו עליו.

אומנם עוד קיימות דרכים רבות כדי לקרוא בני זוג ואנשים אך בשביל זה אנחנו כאן כדי ללמד עליהם ועל עצמכם. בקרוב נפתח מחזור חדש של קורס קריאת שפת גוף,תווי פנים ועמידה לפני קהל ,כנסו לקישור:

קורס בקריאת שפת גוף ותווי פנים

כל הזכויות שמורות למרכז סמלים

#פלרטוט #שפתגוף #שפתגוףאישה #שפתהגוף #תקשורתבינאישית #קשרעין #זיהוירגשות #שפתגוףאהבה #ידיים #שפתגוףידיים #זיהוישקרים #זוגיות

פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקוב אחרינו:
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

הירשם לעדכונים

 דף נחיתה זה נבנה ע"י גז דיגיטל