הרוחב כן קובע !


הרוחב כן קובע!

רוב האנשים מאמינים בקביעה כי ישנו קשר ישיר בין יופי והצלחה בחיים,מחקר

חדש הוכיח כי ישנו קשר ישיר בין צורת הפנים של הגברים לבין הצלחתם העיסקית.

במחקר הוכח כי גברים בעלי פנים עם יחס גובה-רוחב גבוה יותר זכו לבונוס של 2200$ יותר מבעלי פנים עם יחס-גובה נמוך, וכמו כן הוכח כי בעלי פנים רחבות נמצאו ככאלה אשר ידעו להתמקח ולנהל משא ומתן טוב יותר עבור עצמם.

המחקר שנערך ע"י חוקרים מכמה אוניברסיטאות ( University of California Riverside, London Business School and Columbia University )

לקח כ-60 סטודנטים ונתן להם להתמקח על על גובה בונוס אותו הם יקבלו ,הסטודנטים בעלי רוחב פנים גדול יותר הצליחו להשיג לעצמם בונוס גבוה בכ-2200$ גבוה יותר בממוצע מבעלי פנים צרות.

כמו כן כשנתבקשו הסטודנטים לקיים עסקת מכירת נדל"ן השיגו הסטודנטים ,בעלי הפנים הרחבות יותר, התמקחו והשיגו מכירות גבוהות ומוצלחות כאשר הם התנהגו כמוכרים במחקר, והשיגו לעצמם מכירים נמוכים יותר כאשר הם תיפקדו כקונים.

במחקר נוסף שנערך בשנת 2011 ב- UC Riverside נבדקו יחסי גובה-רוחב של הפנים של כ-500 מנכ"לים של חברות. תוצאת המחקר הראתה כי המנכל"ים בעלי הפנים הרחבות יותר השיגו תוצאות כלכליות והכנסות טובות יותר לחברה בה עבדו לאורך זמן.

אך צריך לזכור כי פנים רחבות אינו "כרטיס כניסה חופשית" לעולם ההצלחה,

המחקרים גם הוכיחו שלמרות ההצלחה העסקית אנשים אלו היו יותר בעיתיים כאשר נאלצו לעבוד בשיתוף פעולה וכאשר נאלצו להתפשר כדי לסגור עסקה.

כמו כן התגלה כי אנשים אלו בסיכון להתנהג ב"חוסר מוסר" ובעלי סיכון יותר לרמות או להוליך שולל על מנת להשיג תוצאות ורווח.

- מעניין אותך לדעת עוד על מה מספרות מצורות הפנים השונות?

- מה עוד אפשר ללמוד על אדם לפי תווי פניו?

לחץ על הקישור:

לחץ כאן-עוד על שפת הגוף וקריאת תווי פנים

#טיפיםבקריאתתוויפנים #טיפבקריאתשפתגוף #אינטליגנציהרגשית #חוכמתהפנים #מורפופסיכולוגיה #טיפים #פרסונולוגיה #זיהוירגשות #ניתוחאישיות #קריאתתוויפנים #האף

פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקוב אחרינו:
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

הירשם לעדכונים

 דף נחיתה זה נבנה ע"י גז דיגיטל