מה החפץ שהכי חשוב להשאיר על השולחן בזמן פגישה?

מה החפץ שהכי חשוב להשאיר על השולחן בזמן פגישה? והשאלה מתייחסת לכל סוגי הפגישות: פגישת עסקים,דייט רומנטי,מפגש משפחתי ואו מפגש חברתי. ככל שהזמן עובר והטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק אנחנו מוצאים את עצמנו עם מלאי חפצים שאנחנו נושאים איתנו אשר הם עוזרים לנו לנהל את חיינו יותר בקלות ( לפחות ככה אנחנו רוצים להאמין או שככה גורמים לנו להאמין...)

החפצים האלו לוקחים חלק בלתי נפרד מחיינו,הסלולרי,המחשב, ואפילו עוד יותר וותיקים הם השעון והפנקס והעיפרון ועוד תוספים שונים ומשונים. יהיה מאוד קשה להפריד מאיתנו את החפצים האלו אם נצטרך כי הם עוזרים לנו בעבודה ובבית ומאחסנים בהם מידע שחשוב לנו ועוזר לנו להתנהל. הם מגדירים אותנו,את הסטטוס שלנו,המעמד שלנו וזו רק דוגמא קטנה להגדרות שהם נותנים לנו. אז מה התשובה,מה החפץ שהכי חשוב שיישאר על השולחן על מנת לעלות את סיכויי הצלחת הפגישה? התשובה פשוטה:

כלום! אפס! שום דבר!

בדיוק,ככל שיהיו יותר חפצים על השולחן הם רק יפרידו בינך לבין השותפ\ה לפגישה. כל חפץ שכזה יוצר מחיצה וריחוק וכמובן הסחת דעת תמידית. (אלא אם כן אתם רוצים בכוונה ליצור ריחוק והגנה ולקבוע גבולות,במקרה כזה שווה להשאיר אותם). בסופו של דבר הצלחת פגישה תקבע רק על ידי מידת הקשר הריגשי שיצרת עם מי שמולך. שולחן נקי מחפצים והסחות דעת ייתן מקום מרכזי לקשר הזה שצריך להיבנות ביניכם. אפילו צלחת או כוס קפה יישמשו כמחסום והגנה.... זה הזמן לייצר קשר אישי אמיתי של שפת גוף,מבט,קול,מחוות ושיחה.

פנו את השולחן,החפצים לא ייעלבו.

לקורס קריאת שפת גוף,עמידה לפני קהל וקריאת תווי פנים בתל-אביב

לחץ כאן

לקורס קריאת שפת גוף,עמידה לפני קהל באזור הצפון לחץ כאן

#שפתגוףידיים #שפתגוף #עמידהלפניקהל #הופעה #שפתגוףעקים #דייטים

פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקוב אחרינו:
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

הירשם לעדכונים

 דף נחיתה זה נבנה ע"י גז דיגיטל